+370 640 60205 klausk@alternetas.lt
Žoliapjovės robotai

Žoliapjovės robotai

Šiandien namuose ieškome kuo pažangesnių sprendimų, palengvinančių namų ruošos darbus ir padedančius sutaupyti laiko, kurį galime skirti maloniai veiklai su šeima, artimaisiais ir draugais. Vienas iš tokių sprendimų yra dulkių žoliapjovė robotas. Kokį robotą rinktis, galime patarti objektyviai, nes neatstovaujame jokio konkretaus prekinio ženklo, o prekiaujame įvairių gamintojų žoliapvovėmis.

Pagal ką rinktis žoliapjovę robotą? Ar kaina – patikimas kriterijus?

Pirmas dalykas, ką reikia įvertinti, renkantis žoliapjovę robotą, tai yra Jūsų vejos plotas. Kitas – roboto navigacija. Galiausiai, žinoma, reikia įvertinti ir kainą, tačiau tikėtis itin kokybiško darbo iš pigiausio roboto, tikrai neverta. Į šį daiktą reikia investuoti.
Pigiausių vejos robotų navigacija yra chaotiška, tai reiškia, kad robotas važinėja labai ilgai ir neretai neatlieka viso darbo iki galo. Brangesnių žinomų gamintojų žoliapjovių robotų navigacija yra tiksli, jis važinėja nustatytu maršrutu ir Jums nereikia pabaigti roboto darbo..

Kokie gali būti robotai vejapjovės?

Naujesni arba brangesni robotai yra valdomi GPS signalu. Jūs pažymite teritoriją, kurią robotas turi apipjauti, kur jam negalima važiuoti ir jis atlieka savo darbą.

Senesni arba pigesni modeliai nepalaiko GPS signalo, todėl į žemę yra kasami laidai, kurie pažymi žoliapjovės roboto darbo teritoriją. Taip pat yra robotų, kuriems užtenka specialių kuoliukų, kurie pažymi perimetro įstrižaines..

Kokio gamintojo vejapjovę robotą rinktis?

Visada rekomenduojame rinktis iš patikimų ir kokybiškų gamintojų įrangos, pavyzdžiui, Husqvarna, Stiga, Viking, taip pat pigesnių Bosch ir Karcher, tačiau jų kokybė yra ne tokia gera.

Turite klausimų? Rašykite mums!

2 + 11 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas