+370 640 60205 klausk@alternetas.lt
Televizinis tinklas

Televizinis tinklas

Nesvarbu, kad dažnai pasigirsta kalbos, kad televizija yra nereikalinga ir nenaudinga, nepaisant, kad yra daug televizijos skeptikų, tačiau televizija tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje yra dažniausiai laikoma būtinybe ir tapo vos ne komunaline paslauga kaip vanduo ar elektra. Kompanijos TNS LT duomenimis, 98 proc. mūsų šalies gyventojų žiūri televiziją. Šiandien galima rinktis skirtingus televizijos žiūrėjimo būdus, be to, net nėra būtina turėti televizorių, kad galėtumėte ją stebėti.

Kokius darbus atliekate? Ar galite pajungti televiziją, jei neturiu operatoriaus?

Vedžiojame kabelius, montuojame anteną, galime pajungti palydovinę arba antžeminę TV, taip pat Android TV. Android TV – tai televizija internetu, kai Jūs neturite vieno konkretaus operatoriaus, bet internetu galite matyti visus televizijos kanalus.

Ar prekiaujate visa įranga?

Taip, mes prekiaujame visa reikalinga įranga. Bendradarbiaujame su skirtingais gamintojais, todėl kiekvienu atveju parenkame geriausiai Jūsų poreikius patenkinančią ir kainos bei kokybės santykiu Jus tenkinančią įrangą. Taip pat viską sumontuojame. Suteikiame 60 mėnesių garantiją darbams, gamintojo garantiją medžiagoms, ji dažniausiai taikoma 24 mėnesiams.

Turite klausimų? Rašykite mums!

5 + 7 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas