+370 640 60205 klausk@alternetas.lt
Langų valymo robotai

Langų valymo robotai

Langų valymas yra vienas iš nemėgstamiausių namų ruošos darbų, ypač, jei namuose yra daug langų, didelių terasinių langų, įstiklintas balkonas, kurį sunku pasiekti nuvalyti, terasa ir pan. Šiandien namuose ieškome kuo pažangesnių sprendimų, palengvinančių namų ruošos darbus ir padedančius sutaupyti laiko, kurį galime skirti maloniai veiklai su šeima, artimaisiais ir draugais. Kalbant apie langų valymą, Jums į pagalbą siūlome langų valymo robotą.

Langų valymo robotas dar nėra toks populiarus pasirinkimas kaip žoliapjovė robotas arba dulkių siurblys robotas, tačiau populiarėja itin sparčiai. Kadangi langų valymas nėra toks dažnas darbas kaip kiti buities darbai, tai, garantuojame, kad tinkamai eksploatuojamas langų valymo robotas, puikiai savo darbą atliks daugelį metų.

Kokie yra langų valymo robotai?

Du pagrindiniai naujausi modeliai, kuriuos rekomenduojame yra Ecovacs Winbot W950 ir Hobot 198. Toliau aptarsime kiekvieno iš jų privalumus, tačiau, jei Jūsų namuose yra daug langų, juos sunku pasiekti ir Jūsų finansinės galimybės leidžia, mes rekomenduojame turėti abu šiuos robotus.

Turėdami abu robotus pamiršite, ką reiškia nešvarūs langai, o priekaištų robotų darbui neturėsite. Pirmiausia paleiskite Hobot 198, o vėliau Ecovacs Winbot W950. Pirmasis nuvalys didžiausius nešvarumus, o antrasis langą nublizgins ir nuvalys lango kraštus.

Kokie langų valymo roboto Ecovacs Winbot W950 privalumai?

Mūsų nuomone, šiandien geriausias rinkoje yra Ecovacs Winbot W950 langų valymo robotas. Jis, palyginti, gerai nuvalo ir lango kraštus. Šonuose turi sumontuotus sensorius, kurie neleidžia robotui išvažiuoti iš valomo ploto, valo ir berėmes konstrukcijas, veidrodžius, dušo kabinas. Šis robotas yra tarsi važinėjanti šluostė. Pakuotėje yra trys daugkartinio naudojimo šluostės, kurias galima skalbti arba išplauti rankomis.

Dar vienas Ecovacs Winbot W950 privalumas – valdymo pultelis, su kuriuo galite robotą nusiųsti į konkrečią lango vietą, kurią reikia pavalyti papildomai. Kiti langų valymo robotai šios galimybės dažniausiai neturi.

Kuo pasižymi langų valymo robotas Hobot 198?

Tai yra dviem apskritimais važiuojantis robotas. Didžiausias jo minusas – dėl apskritimo formos jis sunkiau nuvalo lango kraštus. Tačiau Hobot 198 robotas puikiai nuvalo įsisenėjusius ir pridžiuvusius nešvarumus. Robotas taip pat valo berėmes konstrukcijas, veidrodžius, dušo kabinas.

Hobot 198 robotas taip pat komplektacijoje turi valdymo pultelį, leidžiantį valdyti roboto darbą, nusiųsti jį į konkrečią darbo vietą. Be kita ko, šį robotą galima valdyti ir išmaniajame telefone įdiegta programėle.

Kaip veikia langų valymo robotai?

Langų valymo robotui jo darbo metu reikia skirti dėmesio. Nėra taip, kad uždedate robotą ir jis atlieka visą darbą nuo-iki. Tačiau Jums nereikia išlįsti per balkoną, lipti ant kopėčių, šveisti ir blizginti didelių plotų. Jums tereikia nuvalyti tą lango vietą, ant kurios tvirtinsite robotą ir jį paleisti, o, esant reikalui, išskalauti šluostę. Galiausiai, stebėti, kada langas jau yra pakankamai švarus ir robotas atliko savo darbą.

Kaip veikia langų valymo robotas Ecovacs Winbot W950?

Prieš langų valymo roboto Ecovacs Winbot W950 darbą Jums reikia nuvalyti tą lango dalį, ant kurios dėsite robotą ir jį paleisti. Tada, pagal poreikį, reikia išskalauti šluostę ir robotą vėl paleisti. Dažniausiai iki nepriekaištingai švytinčio lango Jums robotą reikia paleisti 2–3 kartus. Jei gyvenate nuosavame name ir turite galimybę, prieš langų valymą, juos galite nuplauti naudodami aukšto slėgio plovimo įrangą, jeigu ant langų yra įsisenėjusių nešvarumų.

Roboto tikslas – apvažiuoti visą valomą langą aukštyn-žemyn ir sugrįžti į tą pačią vietą, iš kurios jį paleidote, todėl Jūs pats sprendžiate, kada langas jau yra pakankamai švarus.

Kiek kainuoja langų valymo robotai?

Langų valymo roboto Ecovacs Winbot W950 kaina apie 350 eurų, priklausomai nuo dolerio kurso, o Hobot 198 kaina apie 280 eurų. Pastarajam robotui langams valyti suteikiame 3 metų, o Ecovacs Winbot W950 – 2 metų garantiją.

Visada vietoje stengiamės turėti kažkiek robotų langų valytuvų, tačiau, jei visus Jus dominančius modelius išparduodame, reikia laukti apie 2 savaites, kol atsivešime iš gamintojo. Langų valytuvus robotus pristatome per kurjerių tarnybas iki Jūsų namų durų, todėl pirkti galite visoje Lietuvoje.

Turite klausimų? Rašykite mums!

12 + 6 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas