+370 640 60205 klausk@alternetas.lt
Garso sistemos

Garso sistemos

Daugelio iš mūsų gyvenime muzika užima labai svarbią vietą: be muzikos neįsivaizduojame švenčių, draugų susibūrimų. Muzika mus lydi įvairiose vietose: darbe, automobilyje, parduotuvėje ir, žinoma, namuose. Įvairūs įrenginiai leidžia muzika mėgautis dar paprasčiau, o naujausios technologijos suteikia progą kurti išskirtinio garso, efektų kupiną muziką, kurios skambesys geriausiai atskleidžiamas per tinkamai pasirinktą garso aparatūrą.

Kam reikalinga garso sistema?

Audio arba garso sistema reikalinga ne tik muzikai klausytis, bet taip pat ir namų kino sistemai. Tinkamai parinktos ir sukomplektuotos, tinkamose vietose pastatytos kolonėlės penki viename (5in1) ar (7in1) leis Jums klausytis itin kokybiškos muzikos, filmus žiūrėti su itin kokybišku garsu.

Taip pat galima komplektuoti papildomas kolonėles visame name, leisiančias visame name mėgautis fonine muzika.

Kokios būna garso kolonėlės?

Kolonėlės gali būti Wi-Fi, Bluetooth arba laidinės. Kokybiškiausią garsą ir nepertraukiamą veikimą garantuoja laidinės kolonėlės. Tačiau belaidės sistemos mažai atsilieka ir toliau sparčiai tobulėja.

Ar montuojate garso sistemas įmonėms?

Taip, montuojame ne tik privatiems klientams, bet ir įmonėse, parduotuvėse, biuruose ir kituose objektuose. Taip pat montuojame ir priešgaisrinės sistemos informavimą.

Turite klausimų? Rašykite mums!

2 + 10 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas