+370 640 60205 klausk@alternetas.lt
Dulkių siurbliai robotai

Dulkių siurbliai robotai

Šiandien namuose ieškome kuo pažangesnių sprendimų, palengvinančių namų ruošos darbus ir padedančius sutaupyti laiko, kurį galime skirti maloniai veiklai su šeima, artimaisiais ir draugais. Vienas iš tokių sprendimų yra dulkių siurblys robotas.

Į šį prietaisą žmonės žiūri labai skirtingai: vieni neturi ir galvoja, kad jie nenaudingi, kiti turi nekokybišką siurblį robotą ir galvoja, kad yra normalu po roboto darbo eiti ir dar kartą tvarkytis pačiam, treti investavo į kokybišką robotą siurblį ir jo nekeistų į nieką.

Rekomenduojame įsitikinti patiems ir geriausia tai daryti su kokybišku patikimų gamintojų gaminiu. Mūsų tikslas – paaiškinti Jums, kuo dulkių siurblys robotas yra naudingas, kodėl verta į jį investuoti ir kuo jie skiriasi. Galime patarti objektyviai, nes neatstovaujame jokio konkretaus prekinio ženklo, o prekiaujame įvairių gamintojų prietaisais.

Kaip veikia dulkių siurblys robotas?

Robotas dulkių siurblys pats laisvai juda po namus arba biurą ir siurbia grindis. Judėti robotas gali skirtingais metodais. Vieni juda pagal iš anksto suprogramuotą maršrutą, o kituose yra sumontuoti davikliai, kurie įspėja apie kliūtis, todėl robotas pakeičia judėjimo kryptį.

Kokie gali būti grindų robotai?

Populiariausi yra dulkių siurbliai robotai, tačiau taip pat galimi dulkių siurbliai bei grindų plovėjai robotai ir tik grindų plovėjai robotai.

Kokį dulkių siurblį robotą rinktis?

Mes rekomenduojame rinktis Neato Robotics robotus, kadangi, mūsų nuomone, tai yra aukščiausios klasės rinkoje esantys robotai. Pagrindinis išskirtinumas – kvadrato formos priekis, kai tuo tarpu, kitų gamintojų robotai yra apvalūs. Kvadratinė forma leidžia dulkų siurbliui robotui privažiuoti prie kampų, jo išsiurbimo kampas yra platus, todėl Jums nereikės papildomai su kitu dulkių siurbliu siurbliuoti kampų ir pasienių. Taip pat robotai turi gerą navigacinę sistemą, todėl nepalieka nevalytų vietų Jūsų patalpose.

Kokie yra Neato Robotics robotų privalumai?

Vienas iš tokių yra siurblys robotas Neato Robotics Botvac D85, kuris dar nėra valdomas išmaniąja programėle, kiti – Neato Robotics Botvac D3 connected, Neato Robotics Botvac D5 connected, Neato Robotics Botvac Connected ir naujausias 2018 metų modelis Neato Robotics Botvac D7 connected.

Namų vartotojams revkomenduojame rinktis Neato D5 connected modelį. Šio dulkių siurblio roboto kaina apie 650 eur plius gausite išskirtinę 3 metų garantiją, o baterijai – 1 metų garantiją. Šis modelis be problemų vieno seanso metu aptarnauja iki 80 kv. m. darbinio ploto, tačiau jeigu Jūsų plotas didesnis, jis tiesiog grįžta pasikrauti ir išvalo didesnes patalpas.

Naujesni modeliai turi didesnes baterijas, aptarnauja didesnį plotą, jų našumas didesnis, šiukšlių talpykla yra talpesnė, turi papildomas funkcijas. Neato Robotics Botvac D3 connected, Neato Robotics Botvac D5 connected, Neato Robotics Botvac Connected bei Neato Robotics Botvac D7 connected jau yra valdomi išmaniąja programėle, juos valdyti ir stebėti galima nuotoliniu būdu. Dar vienas šių modelių privalumas – Jūs galite pažymėti ribą, už kurios dulkių siurblys robotas nebevalo.

Esame pardavę daug Neato Robotics siurblių robotų, tačiau blogų atsiliepimų dar nepasitaikė. Atitinkantis šių robotų parametrus yra iRobot 980, kuris kainuoja keliais šimtais eurų brangiau ir tai jų naujausias modelis.

Ar yra patikimas dulkių siurblys ir grindų plovėjas robotas?

Labai sudėtinga yra pagaminti robotą, kuris vienodai kokybiškai ir siurbtų, ir valytų grindis, todėl rekomenduoti šiandien nieko konkretaus negalime. Jei leidžia galimybės, geriau rinkitės du atskirus prietaisus, tada būsite tikri, kad Jūsų namų ar biuro grindys yra prižiūrėtos tinkamai. Arba dar palaukite, kol toks robotas bus sukurtas ir pasiūlytas naudotojams.

Kokį grindų plovėją robotą rinktis?

Vieni iš grindis plaunančių robotų yra Moneual, tačiau jų navigacija dar nėra tokia gera kaip dulkių siurblių robotų, todėl ir prietaiso bei jo darbo kokybė nėra tokia gera. Tikimasi, kad greitai naudotojams bus pasiūlyti kokybiškesni grindis plaunantys robotai. Kalbama net apie Neato Robotics grindų plovėjus robotus.

Turite klausimų? Rašykite mums!

15 + 6 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas