+370 640 60205 klausk@alternetas.lt

Apie musUAB „AlterNetas“ – tai inovatyvi ir visada siekianti būti naujų technologijų aukštumose įmonė. Tai mums puikiai sekasi: esame vieni iš lyderių išmaniųjų namų rinkoje.

Mūsų tikslas

Mūsų komandos tikslas yra klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą ir jos montavimo darbus. Labai atsakingai atsirinkome patikimus tiekėjus, nesame vieno gamintojo atstovai, todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti geriausiai jo poreikius atitinkančius ir kokybės ir kainos santykį patenkinančius sprendimus namams ir verslui.

Mūsų komanda

UAB „AlterNeto“ komandoje dirba patyrę elektros ir kitų montavimo darbų specialistai, sukaupę ilgametę patirtį, turintys visus reikalingus atestatus bei kvalifikacijas, todėl garantuojame kokybę, logiškus ir naudingus patarimus bei projektavimo paslaugą. Visus darbus atliekame nuo-iki: nuo projektavimo, iki šviestuvų ir kitos įrangos sumontavimo.

Dirbame Vilniuje ir Kaune bei 100 km atstumu aplink šiuos miestus.

Mūsų stiprybės

Tikime, kad visada yra geriau turėti vieną rangovą, kuris atlieka visus elektros darbus, montuoja apsaugos, garso, automatikos, priešgaisrines, vaizdo sistemas, vaizdo stebėjimo kameras, įeigos kontrolę, kompiuterių, optinius, televizinius tinklus, telefonspynes ir kitas sistemas, taip pat diegia išmaniųjų namų sistemas. Vienas rangovas žino apie visas biuro arba namo sistemas ir gali pasiūlyti geriausią sprendimą būtent Jums. Tai leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų, ir nesukelia papildomo streso.

Turite klausimų? Rašykite mums!

10 + 10 =

Kontaktai

UAB “Alternetas”

Įmonės kodas: 304104451

Adresas:  ofisas perkeliamas į Vilnių, vieta bus paskelbta artimiausiu metu

Mob.telefonas: +370 640 60205

El.paštas: klausk@alternetas.lt

UAB Alternetas